Kasetony sufitowe

Kasetony sufitowe to popularne elementy dekoracyjne i funkcjonalne, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Wykonane ze styropianu, kasetony nie stanowią większego obciążenia dla sufitu, przez co ich montaż jest możliwy niemal wszędzie, bez względu na solidność konstrukcji budynku. Jakie korzyści zapewnia wybór tej dekoracji sufitowej?:

oryginalną ozdobę sufitu

termoizolację

izolację akustyczną

zamaskowanie nierówności

Jeśli nie lubisz banału i zależy Ci na wysokiej estetyce wnętrza, kasetony sufitowe to idealne rozwiązanie. Jednocześnie nie tylko ozdobią one pomieszczenie, ale również wyciszają dźwięki dobiegające od sąsiadów zamieszkujących wyższe piętro. Ponadto styropian to jeden z najlepszych izolatorów ciepła. Tym samym kasetony doskonale sprawdzają się w roli dodatkowego ocieplenia pomieszczeń mieszczących się na najwyższych piętrach budynków. Szybka i bezproblemowa instalacja kasetonów to również doskonała alternatywa dla kłopotliwego i brudnego kładzenia gładzi i malowania sufitu, na którym pojawiły się nierówności lub plamy.

Kasetony sufitowe do każdego wnętrza

Oferujemy szeroki wybór kasetonów sufitowych wykonanych z najwyższej jakości materiałów W naszym asortymencie znajdują się produkty wykonane w różnych wzorach i kolorach, tak aby każdy z Klientów znalazł to, co najlepiej wkomponuje się w wystrój jego wnętrza. Obok klasycznych modeli o delikatnym wzornictwie, posiadamy również odważniejsze propozycje, zaskakujące oryginalnością i fantazją projektantów.

Prosty montaż kasetonów

Montaż kasetonów sufitowych to proste zadanie, niewymagające udziału fachowca. Niezbędna jest jednak precyzja oraz postępowanie zgodnie z instrukcją. Instalacja polega na przyklejeniu styropianowej ozdoby do powierzchni sufitu. Przedtem należy dokładnie oczyścić sufit. Układanie należy rozpocząć od środka sufitu w kierunku ścian. Ewentualną pustą przestrzeń, pozostałą po wyłożeniu wszystkich kasetonów, polecamy pokryć listwami wykończeniowymi. W naszej ofercie znajdują się listwy wykończeniowe w szerokiej gamie kolorów odpowiadających barwom kasetonów, za sprawą wykorzystania tych samych oklein do ich pokrycia.

Dostępne produkty

Potrzebujesz fachowej porady?
Skontaktuj się z naszą firmą
ul. Boruty 20 95-100 Zgierz

Telefon: 665491120
Email: kaseton@vp.pl

Godziny otwarcia:
Pon – Pt: 08:00 – 15:00